1. پلاژن تراپی Pollogen 2020

یکی از پر کاربردترین و سریع ترین دستگاه ها در زمینه خدمات پوستی می باشد که در رفع مشکلاتی چون چین و چروک ،لک ،جوش کاربرد موثری دارد.

این دستگاه از سه فناوری اکسیژنو ،اولترا سوند و آراف به طور همزمان بهره می برد و یک مجموعه ی منحصر به فرد را جهت تغذیه و سفت شدن پوست ارائه می دهد.

از مزایای این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد

سهولت در استفاده ،کوچیک کردن منافذ باز پوست ، جوانسازی و رفع چین و چروک پوستی، لایه بردابری عمیق پوست ، کاهش لکه های پوستی ، موارد رسانی عمیق به پوست

اقدامات پس از پلاژن تراپی

استفاده  از کرم ضد آفتاب با spf 30

استفاده از ترمیم کننده ی پوست به مدت سه روز

هزینه پلاژن تراپی

هزینه این روش به عوامل مختلفی بستگی دارد، بسته به ناحیه مورد استفاده و گسترگی آن و بسته به آن که کدام تکنولوژی برای پوست مناسب می باشد هزینه متفاوت خواهد بود.

همچنین تعداد جلسات مورد نیاز، نوع پاسخ دهی پوست بیمار ، رنگ پوست ، مشکل پوستی مراجعه کننده ، هزینه های مربوط به کیت های مصرفی دستگاه ، هزینه متغیر است .

2. light therapy لایت تراپی 2019

نور درمانی تکنیکی برای مراقبت های پوستی است که با استفاده از طول موج های رنگی متفاوت برای جوان سازی پوست ، کلاژن سازی، از بین بردن آکنه ، کاهش التهاب پوست ، بهبود عملکرد سلولهای پوستی به کار می رود.

در این روش، انتشار چراغ های مادون قرمز و ایجاد گرما، در طول موج های مختلف ، انرژی نور به لایه های عمیق پوست نفوذ می کند که این انرژی نور سبب تحریک کردن سلول ها آن قسمت و افزایش تولید کلاژن ، الاستین ، بهبود گردش خون می شود و در نهایت باعث سفتی پوست، جوانسازی، ترمیم سلولی ، کاهش لک ، کاهش باکتریهای مولد آکنه می گردد.

مزایای لایت تراپی

  1. یک روش درمانی موثر بدون ایجاد التهاب، قرمز نشدن و سوختگی می باشد.
  2. از بین بردن سریع باکتری های مولد آکنه و جلوگیری از زدن جوش های التهابی
  3. کاهش خطوط ریز و چروک های سطحی پوست

تعداد جلسات لازم برای لایت تراپی

تعداد جلسات و شدت امواج نوری بسته به نوع مشکل پوستی توسط پزشک مشخص می شود.